Концерт в Харківської філармонії у виконанні молодого і талановитого піаніста з Литви Каспараса Мікужіса

     З підтримкою почесного консульства Литви м. Харкова, 6 вересня в Великому залі Харківської філармонії у виконанні молодого і талановитого піаніста з Литви, переможця багатьох міжнародних конкурсів Каспараса Мікужіса і симфонічного оркестру Харківської філармонії прозвучав Концерт для фортепіано з оркестром №3, який його автор Людвіг ван Бетховен вважав найкращим своїм твором.
      Каспар Мікужіс вже відомий в Харкові як переможець Міжнародного конкурсу юних піаністів, який проходив у 2016 році. У свої 18 років піаніст з успіхом виступає в Литві, Латвії, Естонії, Німеччини, Великобританії, Нідерландах, Італії, Португалії, Сербії та багатьох інших країнах. У 2017 році був нагороджений Фондом підтримки молодих музикантів Мстислава Ростроповича. А рік тому на світ з'явився дебютний CD альбом Каспараса Мікужіса разом з «KNS Classical».
    "Дуже гарний зал, прекрасна акустика. Я отримую величезне задоволення, граючи з музикантами симфонічного оркестру такого високого рівня." - зазначив Каспарас Мікужіс, після репетиції концерту.